WYZWANIE CZYTELNICZE 2021

WYZWANIE CZYTELNICZE 2021

„Kto czyta książki, żyje podwójnie.”

— Umberto Eco


Zaczynając Nowy Rok każdy z nas napewno stawia sobie jakieś postanowienia… zarówno te mniejsze, jak i większe. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze udaje nam się je wszystkie spełnić. Jednak pełna noworocznej motywacji chciałabym Was zaprosić do podjęcia wspólnego wyzwania, a może raczej postanowienia…?

WYZWANIE CZYTELNICZE 2021!
Nie każdy ma wystarczająco czasu żeby wieczorami usiąść pod kocem z książką i zagłębić się w świat powieści, romansów, thrillerów czy biografii. Może dobrym rozwiązaniem w tym przypadku są audiobooki? A może wolicie zamiast papierowych książek nosić przy sobie czytnik i w wolnych momentach czytać? Może w drodze do pracy, a może w trakcie przygotowywania obiadu?

Moim postanowieniem w 2021 roku jest przeczytanie PRZYNAJMNIEJ 50 książek (czy to papierowych, czy tych elektronicznych)! Mam ich już za sobą 5, jednak żeby uczciwie podejść do tematu, po przeczytaniu każdej książki będę pisała jej recenzję i publikowała ją dla Was na blogu.

Czy podejmujecie ze mną wspólne wyzwanie? Ile książek planujecie przeczytać w tym roku?

Zapraszam Was więc do śledzenia moich postępów i udzielania się w komentarzach. A może macie mi jakąś książkę do polecenia? Chętnie zapoznam się z każdą propozycją.

Już niedługo pierwsza recenzja… a tymczasem zapraszam Was również do zaobserwowania mojego profilu na Instagramie, na którym będę Was na bieżąco informowała o moich postępach.

BOOK UP! I do zobaczenia wkrótce.