WITAJCIE KSIĄŻKOMANIACY!

WITAJCIE KSIĄŻKOMANIACY!

Cześć Wszystkim Książkomaniakom!

Cieszę się, że udało Wam się znaleźć moją stronę i zainteresowała Was na tyle, żebyście zagłębili się w ten post!

Powinnam chyba zacząć od informacji o co tu chodzi, po co ta strona i dla kogo jest ona stworzona. Pomysł o założeniu bloga zrodził się w mojej wiele lat temu, lecz zawsze brakowało mi odwagi i motywacji. Ciężki 2020 rok, który na szczęście mamy już za sobą, utwierdził mnie w przekonaniu, że nie ma na co czekać.

I OTO JESTEM…
Zacznijmy więc od początku. Nazwa bloga BOOK UP! nie wzięła się znikąd, oprócz nawiązania do książek, o których będziecie mieli okazję tu poczytać powiązana jest również z jednym z moich ulubionych seriali!
Domyślacie się już o który chodzi?
Jest to wers z serialu „How I met your mother” gdzie Barney Stinson, jeden z bohaterów regularnie zachęcał kolegów do założenia garnituru – SUIT UP!, ja zamierzam działać w podobny sposób i zachęcać Was do czytania książek!

Na blogu będą pojawiały się recenzje przeczytanych przeze mnie książek, polecenia oraz inne posty związane z tą tematyką. Każda recenzja będzie opatrzona również moją osobistą oceną.

Mam nadzieję, że ten krótki zbiór informacji o tym co Was czeka śledząc ten profil chociaż trochę Was zachęcił. Czekam na Wasze komentarze, opinie i polecenia książek, które sami już przeczytaliście!
Nie pozostaje mi nic innego niż powiedzieć BOOK UP! I mam nadzieję, że do zobaczenia w kolejnych postach!

Zapraszam Was również do zaobserwowania mojego profilu na Instagramie, na którym obiecuję działać równie systematycznie jak tutaj.

Na blogu pojawią się nowe recenzje, do których komentowania zachęcam! A może macie mi do polecenia jakieś ciekawe pozycje? Czekam na wiadomości!

Photo by Sincerely Mediaon Unsplash