O MNIE / WSPÓŁPRACA


KILKA SŁÓW O MNIE

Cześć nazywam się Ania, jak pewnie się domyśliliście uwielbiam czytać, więc moją pasją postanowiłam się dzielić z innymi. Na tej stronie (którą z dumą będę nazywała moim „blogiem”) lub na moim koncie na Instagramie będę dzieliła się z Wami moimi planami czytelniczymi, recenzjami, premierami i innymi postami w tematyce książkowej. 
Jakiś czas temu ukończyłam studia i na pełen etat pracuję w korporacji, więc sam blog i bookstagram są dla mnie odskocznią od codzienności, dzięki którym mam okazje poznawać wspaniałe osoby i czytać świetne książki.

Serdecznie zapraszam wszystkich do śledzenia moich poczynań, wszystkie uwagi i pomysły na zmiany na blogu czy bookstagramie będą bardzo mile widziane, chciałabym rozwijać stronę, tak aby była czytelna i przyjazna dla każdego odbiorcy. 


WSPÓŁPRACA

Chętnie podejmę się współpracy z wydawnictwami, autorami książek, księgarniami oraz portalami związanymi z tematyką książek. 

Na czym może polegać nasza współpraca?
Ze swojej strony mogę zaproponować: 
– zrecenzowanie książki (szczera) 
– organizacja konkursów
– promowanie książki poprzez publikację zdjęć w social mediach (Instagram
– tworzenie „reels” (rolek) na Instagramie.
-patronat (zanim zdecyduję się na objęcie książki patronatem, chciałabym ją przeczytać)
Mimo wszystko jestem otwarta również na inne rodzaje współpracy. 

Recenzje umieszczam na blogu oraz na Instagramie.
Trzymam się ustalonych terminów.
Oferuję również ocenę i umieszczenie opinii o książce na portalu NaKanapie.pl. Link do mojego konta na portalu.

E-BOOKI:
Mogę zrecenzować również książkę w formie e-booka, jednak zależy mi aby w następstwie otrzymać jej wersję papierową. Osoby zainteresowane współpracą — zapraszam do kontaktu mailowego: ania@bookup.pl